Skip to content
Free Delivery on Orders over £35
Free Pickup in Store

Advanced, fortifying haircare for hair that is thinning, losing volume and density. The gentle, but powerful formulations nourish the hair follicle, strengthen hair and help reduce hair fallout and breakage.

Showing1–4 of 4 products
Sort by: Most relevant
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
MEGI WELLNESS Growth Stimulating Hair Serum 50ml
£32.99 Unit price £659.80 perlitre
MEGI WELLNESS Advanced Hair Growth Supplement 60 Capsules
£31.99 Unit price 53.3p peritem
MEGI WELLNESS Growth Stimulating Shampoo 200ml
£26.99 Unit price £134.95 perlitre
MEGI WELLNESS Fortifying & Nourishing Conditioner 200ml
£26.99 Unit price £134.95 perlitre

Filters (0)

Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old